Výkon · Silvestrovský běh Havlovicemi 2024

Tomáš Kuťák

Silvestrovský běh Havlovicemi – Junioři a dospělí · 2024-12-31 10-00-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
23:36
Dokončeno
Pořadí v kategorii
1. místo
M20-39

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2024 2024

Vítěz tratě

Vítězství na trati Silvestrovský běh Havlovicemi – Junioři a dospělí v ročníku 2024 (male-age-20-39).

Závod nebo seriál
Silvestrovský běh Havlovicemi
Získáno
· 31. 12. 2024
Věrnost závodu, ročník 2024 2024

Věrnost závodu

5. evidovaná účast v závodě Silvestrovský běh Havlovicemi.

Závod nebo seriál
Silvestrovský běh Havlovicemi
Získáno
· 31. 12. 2024
Dokončený ročník, ročník 2024 2024

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2024 závodu Silvestrovský běh Havlovicemi.

Závod nebo seriál
Silvestrovský běh Havlovicemi
Získáno
· 31. 12. 2024

Závod a přesná trasa

Silvestrovský běh Havlovicemi

SILVESTROVSKÝ BĚH HAVLOVICEMI 2024

Silvestrovský běh Havlovicemi – Junioři a dospělí

2024-12-31 10-00-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Tomáš Kuťák
Startovní číslo
181
Kategorie
M20-39
Ročník narození
2004
Pohlaví
Muž
Klub
TJ Maratonstav Úpice z.s.
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci