Výkon · Silvestrovský běh Havlovicemi 2025

Jindřich Král

Silvestrovský běh Havlovicemi – Junioři a dospělí – 6400 m · 2025-12-31 10-00-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
24:15
Dokončeno
Tempo
03:47/km
Vzdálenost
6,4 km
Pořadí v kategorii
1. místo
M50-59

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2025 2025

Vítěz tratě

Vítězství na trati Silvestrovský běh Havlovicemi – Junioři a dospělí – 6400 m v ročníku 2025 (male-age-50-59).

Závod nebo seriál
Silvestrovský běh Havlovicemi
Získáno
· 31. 12. 2025
Věrnost závodu, ročník 2025 2025

Věrnost závodu

3. evidovaná účast v závodě Silvestrovský běh Havlovicemi.

Závod nebo seriál
Silvestrovský běh Havlovicemi
Získáno
· 31. 12. 2025
Dokončený ročník, ročník 2025 2025

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2025 závodu Silvestrovský běh Havlovicemi.

Závod nebo seriál
Silvestrovský běh Havlovicemi
Získáno
· 31. 12. 2025

Závod a přesná trasa

Silvestrovský běh Havlovicemi

SILVESTROVSKÝ BĚH HAVLOVICEMI 2025

Silvestrovský běh Havlovicemi – Junioři a dospělí – 6400 m

2025-12-31 10-00-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Jindřich Král
Startovní číslo
249
Kategorie
M50-59
Ročník narození
1973
Pohlaví
Muž
Klub
ISCAREX
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci