Výkon · Grand Prix Dříteč 2020

Blažek Jakub

Grand Prix Dříteč – 1000 m · 2020-08-23 00-00-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
04:20
Dokončeno
Tempo
04:20/km
Vzdálenost
1 km
Celkové pořadí
1. místo
Pořadí v kategorii
1. místo
M14-15

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2020 2020

Vítěz tratě

Vítězství na trati Grand Prix Dříteč – 1000 m v ročníku 2020 (celkově).

Závod nebo seriál
Grand Prix Dříteč
Získáno
· 23. 08. 2020
Vítěz tratě, ročník 2020 2020

Vítěz tratě

Vítězství na trati Grand Prix Dříteč – 1000 m v ročníku 2020 (male-age-14-15).

Závod nebo seriál
Grand Prix Dříteč
Získáno
· 23. 08. 2020
Věrnost závodu, ročník 2020 2020

Věrnost závodu

3. evidovaná účast v závodě Grand Prix Dříteč.

Závod nebo seriál
Grand Prix Dříteč
Získáno
· 23. 08. 2020
Dokončený ročník, ročník 2020 2020

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2020 závodu Grand Prix Dříteč.

Závod nebo seriál
Grand Prix Dříteč
Získáno
· 23. 08. 2020

Závod a přesná trasa

Grand Prix Dříteč

GRAND PRIX DŘÍTEČ 2020

Grand Prix Dříteč – 1000 m

2020-08-23 00-00-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Blažek Jakub
Startovní číslo
524
Kategorie
M14-15
Ročník narození
2005
Pohlaví
Muž
Klub
AK Slatiňany
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci