Výkon · Křivinský kros 2024

Marie Nymsová

Křivinský kros – Juniorská trať · 2024-08-17 00-00-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
07:08
Dokončeno
Tempo
04:45/km
Vzdálenost
1,5 km
Pořadí v kategorii
1. místo
Z11-14

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2024 2024

Vítěz tratě

Vítězství na trati Křivinský kros – Juniorská trať v ročníku 2024 (female-age-11-14).

Závod nebo seriál
Křivinský kros
Získáno
· 17. 08. 2024
Dokončený ročník, ročník 2024 2024

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2024 závodu Křivinský kros.

Závod nebo seriál
Křivinský kros
Získáno
· 17. 08. 2024
Mapa trasy Křivinský kros – Juniorská trať

Závod a přesná trasa

Křivinský kros

KŘIVINSKÝ KROS 2024

Křivinský kros – Juniorská trať

2024-08-17 00-00-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Marie Nymsová
Kategorie
Z11-14
Pohlaví
Žena
Klub
Štěpánovsko
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci