Výkon · Běh na Hvězdu 2023

Knillová Anna

Běh na Hvězdu – Hlavňov – Hvězda, 5 km · 2023-06-17 14-30-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
28:01
Dokončeno
Tempo
05:36/km
Vzdálenost
5 km
Celkové pořadí
1. místo
Pořadí v kategorii
1. místo
Z13-19

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2023 2023

Vítěz tratě

Vítězství na trati Běh na Hvězdu – Hlavňov – Hvězda, 5 km v ročníku 2023 (celkově).

Závod nebo seriál
Běh na Hvězdu
Získáno
· 17. 06. 2023
Vítěz tratě, ročník 2023 2023

Vítěz tratě

Vítězství na trati Běh na Hvězdu – Hlavňov – Hvězda, 5 km v ročníku 2023 (female-age-13-19).

Závod nebo seriál
Běh na Hvězdu
Získáno
· 17. 06. 2023

Závod a přesná trasa

Běh na Hvězdu

BĚH NA HVĚZDU 2023

Běh na Hvězdu – Hlavňov – Hvězda, 5 km

2023-06-17 14-30-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Knillová Anna
Startovní číslo
100
Kategorie
Z13-19
Ročník narození
2011
Pohlaví
Žena
Klub
SKI Police nad Metují
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci