Výkon · Běh na Hvězdu 2016

Šimáková Klára

Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km · 2016-07-16 14-30-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
55:17
Dokončeno
Tempo
06:13/km
Vzdálenost
8,9 km
Celkové pořadí
109. místo
Pořadí v kategorii
9. místo
Z20-34

Ocenění

Zobrazit vše
Dokončený ročník, ročník 2016 2016

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2016 závodu Běh na Hvězdu.

Závod nebo seriál
Běh na Hvězdu
Získáno
· 16. 07. 2016
Mapa trasy Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km

Závod a přesná trasa

Běh na Hvězdu

BĚH NA HVĚZDU 2016

Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km

2016-07-16 14-30-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Šimáková Klára
Startovní číslo
119
Kategorie
Z20-34
Ročník narození
1983
Pohlaví
Žena
Klub
Hradec Králové
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci