Výkon · Běh na Hvězdu 2014

Metelková Táňa

Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km · 2014-07-12 14-30-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
40:54
Dokončeno
Tempo
04:36/km
Vzdálenost
8,9 km
Celkové pořadí
15. místo
Pořadí v kategorii
1. místo
Z35-44

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2014 2014

Vítěz tratě

Vítězství na trati Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km v ročníku 2014 (female-age-35-44).

Závod nebo seriál
Běh na Hvězdu
Získáno
· 12. 07. 2014
Dokončený ročník, ročník 2014 2014

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2014 závodu Běh na Hvězdu.

Závod nebo seriál
Běh na Hvězdu
Získáno
· 12. 07. 2014
Mapa trasy Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km

Závod a přesná trasa

Běh na Hvězdu

BĚH NA HVĚZDU 2014

Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km

2014-07-12 14-30-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Metelková Táňa
Startovní číslo
17
Kategorie
Z35-44
Ročník narození
1972
Pohlaví
Žena
Klub
TJ SOKOL Hradec Králové
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci