Výkon · Běh na Hvězdu 2014

Roman Vašíček

Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km · 2014-07-12 14-30-00
Ve výsledkové listině je tento výkon vedený pod jménem Vašíček Roman.

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
48:10
Dokončeno
Tempo
05:25/km
Vzdálenost
8,9 km
Celkové pořadí
53. místo
Pořadí v kategorii
10. místo
M40-49

Ocenění

Zobrazit vše
Věrnost závodu, ročník 2014 2014

Věrnost závodu

3. evidovaná účast v závodě Běh na Hvězdu.

Závod nebo seriál
Běh na Hvězdu
Získáno
· 12. 07. 2014
Dokončený ročník, ročník 2014 2014

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2014 závodu Běh na Hvězdu.

Závod nebo seriál
Běh na Hvězdu
Získáno
· 12. 07. 2014
Mapa trasy Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km

Závod a přesná trasa

Běh na Hvězdu

BĚH NA HVĚZDU 2014

Běh na Hvězdu – Police nad Metují – Hvězda, 8,9 km

2014-07-12 14-30-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Vašíček Roman
Startovní číslo
72
Kategorie
M40-49
Ročník narození
1974
Pohlaví
Muž
Klub
SK Radvanice
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci