Výkon · Běh na Čáp 2017

Anežka Rückerová

Běh na Čáp – Váha – Čáp · 2017-12-02 10-05-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
12:29
Dokončeno
Tempo
07:03/km
Vzdálenost
1,77 km
Celkové pořadí
1. místo
Pořadí v kategorii
1. místo
Čáp ŽP

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2017 2017

Vítěz tratě

Vítězství na trati Běh na Čáp – Váha – Čáp v ročníku 2017 (celkově).

Závod nebo seriál
Běh na Čáp
Získáno
· 02. 12. 2017
Vítěz tratě, ročník 2017 2017

Vítěz tratě

Vítězství na trati Běh na Čáp – Váha – Čáp v ročníku 2017 (custom-cap-zp).

Závod nebo seriál
Běh na Čáp
Získáno
· 02. 12. 2017
Dokončený ročník, ročník 2017 2017

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2017 závodu Běh na Čáp.

Závod nebo seriál
Běh na Čáp
Získáno
· 02. 12. 2017

Závod a přesná trasa

Běh na Čáp

BĚH NA ČÁP 2017

Běh na Čáp – Váha – Čáp

2017-12-02 10-05-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Anežka Rückerová
Startovní číslo
156
Kategorie
Čáp ŽP
Ročník narození
2007
Pohlaví
Žena
Klub
BKL Machov
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci