Výkon · Běh Dlouhými Záhony 2016

Pavel Rücker

Běh Dlouhými Záhony – Hlavní závod – 6 600 m · 2016-11-12 09-30-00
Ve výsledkové listině je tento výkon vedený pod jménem Pavel Rucker.

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
28:37
Dokončeno
Tempo
04:20/km
Vzdálenost
6,6 km
Pořadí v kategorii
1. místo
M40-49

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2016 2016

Vítěz tratě

Vítězství na trati Běh Dlouhými Záhony – Hlavní závod – 6 600 m v ročníku 2016 (male-age-40-49).

Závod nebo seriál
Běh Dlouhými Záhony
Získáno
· 12. 11. 2016
Věrnost závodu, ročník 2016 2016

Věrnost závodu

3. evidovaná účast v závodě Běh Dlouhými Záhony.

Závod nebo seriál
Běh Dlouhými Záhony
Získáno
· 12. 11. 2016
Dokončený ročník, ročník 2016 2016

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2016 závodu Běh Dlouhými Záhony.

Závod nebo seriál
Běh Dlouhými Záhony
Získáno
· 12. 11. 2016

Závod a přesná trasa

Běh Dlouhými Záhony

BDZ 2016

Běh Dlouhými Záhony – Hlavní závod – 6 600 m

2016-11-12 09-30-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Pavel Rucker
Startovní číslo
275
Kategorie
M40-49
Ročník narození
1976
Pohlaví
Muž
Klub
BONBON Machov
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci