Výkon · Silvestrovský běh Havlovicemi 2022

Matěj Renský

Silvestrovský běh Havlovicemi – Starší žactvo · 2022-12-31 10-00-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
03:50
Dokončeno
Pořadí v kategorii
5. místo
M14-15

Ocenění

Zobrazit vše
Věrnost závodu, ročník 2022 2022

Věrnost závodu

3. evidovaná účast v závodě Silvestrovský běh Havlovicemi.

Závod nebo seriál
Silvestrovský běh Havlovicemi
Získáno
· 31. 12. 2022
Dokončený ročník, ročník 2022 2022

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2022 závodu Silvestrovský běh Havlovicemi.

Závod nebo seriál
Silvestrovský běh Havlovicemi
Získáno
· 31. 12. 2022

Závod a přesná trasa

Silvestrovský běh Havlovicemi

SILVESTROVSKÝ BĚH HAVLOVICEMI 2022

Silvestrovský běh Havlovicemi – Starší žactvo

2022-12-31 10-00-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Matěj Renský
Startovní číslo
115
Kategorie
M14-15
Ročník narození
2009
Pohlaví
Muž
Klub
BK Náchod
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci