Výkon · Mikulášský běh 2019

Marek Rudolf

Mikulášský běh – Mladší žactvo · 2019-11-30 14-00-00

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
03:03
Dokončeno
Pořadí v kategorii
1. místo
M12-13

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2019 2019

Vítěz tratě

Vítězství na trati Mikulášský běh – Mladší žactvo v ročníku 2019 (celkově).

Závod nebo seriál
Mikulášský běh
Získáno
· 30. 11. 2019
Vítěz tratě, ročník 2019 2019

Vítěz tratě

Vítězství na trati Mikulášský běh – Mladší žactvo v ročníku 2019 (male-age-12-13).

Závod nebo seriál
Mikulášský běh
Získáno
· 30. 11. 2019
Dokončený ročník, ročník 2019 2019

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2019 závodu Mikulášský běh.

Závod nebo seriál
Mikulášský běh
Získáno
· 30. 11. 2019

Závod a přesná trasa

Mikulášský běh

MIKULÁŠSKÝ BĚH 2019

Mikulášský běh – Mladší žactvo

2019-11-30 14-00-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Marek Rudolf
Startovní číslo
22
Kategorie
M12-13
Ročník narození
2007
Pohlaví
Muž
Klub
Hvězda Pardubice
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci