Výkon · Běh Dlouhými Záhony 2021

Blanka Paulú

Běh Dlouhými Záhony – Hlavní závod – 6 600 m · 2021-10-30 09-30-00
Ve výsledkové listině je tento výkon vedený pod jménem Blanka Paulů.

Výsledek

Dokončeno
Skutečný čas
34:34
Dokončeno
Tempo
05:14/km
Vzdálenost
6,6 km
Pořadí v kategorii
1. místo
Z55+

Ocenění

Zobrazit vše
Vítěz tratě, ročník 2021 2021

Vítěz tratě

Vítězství na trati Běh Dlouhými Záhony – Hlavní závod – 6 600 m v ročníku 2021 (female-age-55-plus).

Závod nebo seriál
Běh Dlouhými Záhony
Získáno
· 30. 10. 2021
Věrnost závodu, ročník 2021 2021

Věrnost závodu

5. evidovaná účast v závodě Běh Dlouhými Záhony.

Závod nebo seriál
Běh Dlouhými Záhony
Získáno
· 30. 10. 2021
Dokončený ročník, ročník 2021 2021

Dokončený ročník

Dokončení ročníku 2021 závodu Běh Dlouhými Záhony.

Závod nebo seriál
Běh Dlouhými Záhony
Získáno
· 30. 10. 2021

Závod a přesná trasa

Běh Dlouhými Záhony

BDZ 2021

Běh Dlouhými Záhony – Hlavní závod – 6 600 m

2021-10-30 09-30-00

Údaje výsledkové listiny

Dobové údaje uložené s konkrétním výsledkem. Mohou se lišit od dnešního profilu závodníka.

Jméno ve výsledkové listině
Blanka Paulů
Startovní číslo
216
Kategorie
Z55+
Ročník narození
1954
Pohlaví
Žena
Klub
TJ Maratonstav Úpice
Zdroj
Výsledková listina

Oficiální výsledkové listiny

Oficiální zdrojové dokumenty nebo odkazy k výsledkům.

Historie a srovnání výkonu

Otevřít sekci